Služby a Obchod >

Servis a opravy

Katalog

 • Karcher.cz - rozcestník prodejcu značky Karcher
  Karcher.cz je rozcestník zahrnující autorizované prodejce a servisní střediska v České republice. Vyberte si z katalogu autorizovaných prodejců a servisů.
  http://www.karcher.cz Otvoriť v novom okne
 • Garážová vrata, eurookna
  Vyrábíme a montujeme dřevěná garážová vrata, dřevěná eurookna ,dřevěné vchodové dveře,dřevěné fasády a dřevěné terasy. Nabízíme také výklopná a sekční garážová vrata, průmyslová vrata sekční a automatické brány. Výroba, prodej a servis po celé ČR.
  http://www.vrata-dvere.cz Otvoriť v novom okne
 • komínSOS
  je specializovanou firmou v oblasti komínů s působností po celé ČR. Poskytuje služby: Frézování a vložkování komínů, Stavby nových komínů, Vícevrstvé komíny, Přestavby nadstřešních částí, Měření emisí, Revize apod. Základem kvalitního servisu -bezplat.sl
  http://www.kominsos.cz/ Otvoriť v novom okne
 • Hodinky Storm
  Produkty Storm jsou unikátní kombinací designu a kvality. Na stránkách stormwatches.cz najdete nejenom kvalitní hodinky, ale i módní doplňky jako šperky a brýle.
  http://www.stormwatches.cz/ Otvoriť v novom okne
 • Odtahová služba
  Poskytujeme vnitrostátní i mezinárodní odtahovou službu. Naše služby zahrnují odtah vozidel a jiných břemen po celé Evropské Unii do 6 tun i s možností využití hydraulické ruky.
  http://www.odtahova-sluzba-nonstop.cz Otvoriť v novom okne
 • Petr Hepnar - Váhy Liberec
  Komplexní řešení v oboru měření hmotnosti a metrologie. Internetový online obchod s vážicí technikou. Outsourcing - komplexní péče o Vaše měřidla. Kalibrace, ověření, servis vah a vážicích zařízení. Softwarová řešení pro vážení. Dodávky na klíč.
  http://www.hepnar.cz Otvoriť v novom okne
 • Nářadí a nástroje, řemeslnické potřeby - Kromo Brandýs s.r.o.
  KroMo Brandýs je společnost nabízející: dílenské vybavení,dílenské nářadí, nářadí a nástroje. Zabezpečuje servis a prodej, také kvalitní dílenské vybavení, dílenské nářadí a nářadí a nástroje.
  http://www.kromo.cz Otvoriť v novom okne
 • Jan Šilar - Welding progress
  Svařovací technika a potřeby pro svařování. Dodáváme svářečky Tecna, Esab, Cemont, KIT, MIG, MAG, TIG. Dále ochranné pomůcky Speedglass, Chameleon, Optrel a dráty, elektrody, brusivo, nářadí, pily na kov a vybavení pro autoservisy.
  http://www.svarovani.cz Otvoriť v novom okne
 • AUTO H.B.
  Lakovna a klempírna. Brno-Komárov, Hněvkovského 81. Provozovna provádí opravy včetně mechanických, uskladní nepojízdný vůz, obstará potřebné náhradní díly.
  http://www.autohb.cz Otvoriť v novom okne
 • Petr Kroupa - technologie zpracování odpadů druhotných surovin
  Společnost se věnuje prodeji, servisu technologií na zpracování druhotných surovin a prodeji náhradních dílů. Zajišťujeme také starší odpadové technologie (paketovací lisy různých kapacit a velikostí, nůžky stacionární, aligátorové, třídící linky).
  http://www.paketovaci-lisy.cz Otvoriť v novom okne
 • Kompresory KV Mont s.r.o.
  Nabízíme servis, opravy i GO, prodej, montáž - instalace, dodávky a návrhy kompresorových stanic šroubových, pístových kompresorů ČKD, Schneider, Kaeser, Ingersoll dodáváme i repasované kompresory, dodávka zařízení na úpravu stlačeného vzduchu.
  http://www.kv-mont.cz Otvoriť v novom okne
 • ALFAVARIA Group - profi nářadí
  ALFAVARIA Group s. r. o.: ucelená řešení v oblasti dodávek profi nářadí. Mobilní dílny, vestavby do aut: návrh, výbava, realizace. Přesné dotahování spojů: měření kroutícího momentu a úhlu, řídící jednotky a montážní nářadí. Kufry a vozíky na nářadí.
  http://www.alfavaria.cz Otvoriť v novom okne
 • InstalatéřiI Praha
  Instalatéři Praha - instalatérství - společnost AAA Záchranná technická služba, s.r.o. zaměřující se na kompletní služby v oblasti - instalatérské práce.
  http://www.instalateri.cz/ Otvoriť v novom okne
 • Orcar
  Zámky řadicí páky a pedálů, tažná zařízení, pískování skel, střežení satelity
  http://www.orcar.cz Otvoriť v novom okne
 • ATEL SERVIS PANASONIC
  PRODEJ OPRAVY INSTALACE – telefony, přenosné bezdrátové telefony, faxy a pobočkové telefonní ústředny Panasonic. Baterie pro telefony, tonery, inkoustové náplně, příslušenství. OPRAVY do 48 hodin (Modřanská 1061 Praha 4)
  http://www.servispanasonic.cz Otvoriť v novom okne
 • Mega-Sun Solarium Discounter
  Váš specialista na servis a prodej solárií, solární kosmetika, leasing, poradenství, školení, rekvalifikační kursy, solární studia na klíč, záruční a pozáruční servis.
  http://www.mega-sun.cz Otvoriť v novom okne
 • Vysokozdvižné vozíky
  Vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, manipulační technika – prodej a servis použitých vysokozdvižných vozíků, prodej nových paletových vozíků nízkozdvižných a vysokozdvižných za super ceny, přídavná zařízení nová i použitá – vše pro vysokozdvižný vozík.
  http://www.vysokozdviznevoziky.wz.cz Otvoriť v novom okne
 • HYLA-vysavač a čistička vzduchu
  Přístroj HYLA pracuje na principu vodní filtr-rotační separátor s účinností 99,995 %-vhodný pro alergiky,astmatiky a lidi,kteří mají rádi rychle a dobře uklizeno
  http://www.hyla-info.cz Otvoriť v novom okne
 • TPB spol. s.r.o.
  Společnost TPB je specialistou na ložiska, těsnění a řetězy. Ložiska, těsnění a řetězy jsou dodávány od předních výrobců. Spolehněte se na profesionály přes ložiska - TPB.
  http://www.tpb.cz Otvoriť v novom okne
 • PH servis - Kancelářská technika
  Prodej, servis a údržba nových i použitých kopírek, tiskáren a faxů. Prodej spotřebního materiálu, renovace tonerů a inkoustových kazet, kopírování, likvidace kancelářské techniky.
  http://www.ph-servis.cz Otvoriť v novom okne