F.A.Q. - Často kladené otázky

Jak přidat nový odkaz?

  • Pečlivě si vyberte kategorii
    Zvolte tu kategorii, do které patří vaše stránka. Když se nacházíte ve správné kategorii, klikněte na odkaz "Přidat odkaz", který naleznete v hlavičce a patičce webu.
  • Přidávejte pouze funkční české nebo slovenské stránky
    Cizojazyčné stránky a stránky, které jsou ve výstavbě, nemají žádný obsah, nebo obsahují jenom reklamní bannery nezařadíme.
  • Název a popis stránky musí být výstižný
    Větu začínejte velkým písmenem a pokračujte malými, titulek nebo popis nesmí být napsán velkým písmem. Vyhněte se duplicitnímu textu v názvu i popisu. Neuvádějte slova jako "tato stránka obsahuje", "nejlepší", "nejlevnější"... Pište stručně a výstižně přesne to, co stránka obsahuje.
  • Do katalogu vkládejte pouze stránky, které neporušují zákony ČR, SK a dobré mravy.

 

Jak mohu změnit svůj odkaz na LOKALOKA?

Změny lze zadat pouze prostřednictvím formuláře u odkazu. Doporučený postup:
1. Vyhledejte váš odkaz přes vyhledávací formulář
2. Klikněte na titulek vašeho odkazu
3. Klikněte na "Upravit tento odkaz" u ikonky klíče
4. Ve formuláři opravte požadované změny
5. Odešlete a vyčkejte schválení změny administrátorem

 

Za jak dlouho se můj odkaz objeví na LOKALOKA?

Veškeré žádosti by měly být vyřízeny do 7 dnů ode dne podání. Ve chvíli, kdy bude Vaše žádost vyřízena nebo zamítnuta budete o tom informován/a e-mailem.

 

Je možné mít odkaz ve více kategoriích?

Přidání odkazu do více kategorií je v zásadě možné, nicméně obvykle umisťujeme odkaz pouze do jedné tematicky nejbližší kategorie.

 

Jak zjistím zda je můj odkaz v katalogu ?

Kontrolu můžete provést prostřednictvím formuláře, do kterého zadáte přesnou adresu Vaší stránky např. www.lokaloka.cz, a pokud se odkaz nachází v naší databázi, naleznete jej ve výsledních vyhledávání. Pokud ovšem odkaz nenaleznete můžete jej přidat v příslušné sekci.

 

Proč není na Zdroji odkaz na moji stránku?

Pokud v katalogu Lokaloka.cz není Váš odkaz, je to možné z několika důvodů. Prvním je skutečnost, že jste doposud nepodal/a žádost o přidání odkazu, nebo jste tak učinil/a, ale žádost nebyla doposud vyřízena. Druhou možností je, že Váš odkaz na Zdroji již byl, ale z důvodu nefunkčnosti byl smazán.

 

jaký je HTML kód ikonky LOKALOKA?
Děkujeme, že na své stránky umístíte ikonku našeho serveru.

LOKALOKA.cz - katalog odkazů
<a href="https://www.lokaloka.cz"><img src="https://www.lokaloka.cz/img/ikona2.gif" width="88" height="31" border="0" alt="LOKALOKA.cz - katalog odkazů"></a>

LOKALOKA.cz - katalog odkazů
<a href="https://www.lokaloka.cz"><img src="https://www.lokaloka.cz/img/ikona.gif" width="88" height="31" border="0" alt="LOKALOKA.cz - katalog odkazů"></a>