Služby a Obchod >

Přeprava a stěhování

Katalog

 • Doprava a odvoz na Letiště Ruzyně Praha
  Odvezeme na Letiště Ruzyně v Praze klimatizovanými vozidly Mercedes S 350, S 320 a E 260, Lincoln TC 100 a Mercedes VITO pro 8 osob, případně vozy Škoda Superb. Dále zajistíme transfer po ČR a EU za velmi výhodnou cenu.
  http://www.letiste-ruzyne.net Otvoriť v novom okne
 • Stěhování, Vyklízení - Renax Brno
  Stěhování domácností. Stěhování firem, úřadů a institucí. Stěhování a manipulace těžkými břemeny. Vyklízení prostor s likvidací odpadu. Vyklízení a likvidace pozůstalosti. Autodoprava skříňovými vozy. Brno, celá ČR a EU. Tel. zdarma 800 100 759.
  http://www.stehovani-renax.cz Otvoriť v novom okne
 • Logio s.r.o., logistické poradenství
  Komplexní poradenství a outsourcing v oborech: logistika, supply chain management, optimalizace výroby, řízení zásob, skladování a dopravy.
  http://www.logio.cz/ Otvoriť v novom okne
 • Tavočer s.r.o.
  Stěhování po Praze a ČR. Stěhování bytů, stěhování kanceláří a firem. Drobné stěhování nábytku, věcí a zařízení. Montáž a demontáž nábytku, balicí služba. Autodoprava, rozvoz zboží nonstop. Rady jak ušetřit při stěhování. Výpočet ceny stěhování on-line.
  http://www.stehovani-tavocer.cz Otvoriť v novom okne
 • Autodoprava.org
  Transport Business webový katalog.
  http://www.autodoprava.org Otvoriť v novom okne
 • Stěhování nonstop.cz
  Nabízíme Vám kompletní stěhovací služby spojené s kanceláří nebo bytovými prostory. Individuální přístup k řešení Vašeho problému je samozřejmostí. Profesionalita pracovníků při balení, stěhování a manipulaci Vašeho nábytku a jednotlivých věcí.
  http://stehovani-nonstop.cz/ Otvoriť v novom okne
 • Alset, spol. s r.o. - mezinárodní doprava a spedice
  Mezinárodní silniční nákladní doprava, spedice, logistika, přeprava ADR, přeprava zboží pod kontrolovanou teplotou (frigo), specializace na dopravu z/do Itálie, tradice v mezinárodní dopravě od r. 1990.
  http://alset.cz Otvoriť v novom okne
 • Autoopravna Paclt-Kóšik, Liberec
  Autoservis a pneuservis osobních a lehkých užitkových automobilů všech značek se specializací na automobily koncernu Volkswagen v Liberci - Vratislavicích.
  http://www.autoopravna.net Otvoriť v novom okne
 • e-Stěhování.cz
  Vše pro Vaše pohodlné a jednoduché stěhování. Rady a tipy pro stěhování, seznam stěhovacích firem přehledně řazený do katalogu ze všech krajů České republiky.
  http://www.e-stehovani.cz Otvoriť v novom okne
 • Stěhování - Stahl
  stěhování kancelářských prostor, včetně komplexní přípravy. stěhování, stěhování bytů, uměleckých předmětů, stěhování knihovních fondů, těžkých předmětů v ČR, zahraničí i zámoří.
  http://www.stahl.cz Otvoriť v novom okne
 • 1.A-Agentura Stěhování
  Stěhovácí firma. Profesionální stěhovací servis.Levně stěhování - stěhování bytu, stěhování firem, stěhování starožitností, stěhování trezoru, stěhování kanceláře, drobne stěhováné nábytku, stěhování v objektu.
  http://www.levnestehovani.cz Otvoriť v novom okne
 • LEVNĚ odvoz stěhování
  odvoz, stěhování, levně, praha, čr, česká republika, avia, obaly, dovoz, rozvoz, svoz, sleva, vikend, na poslední chvili
  http://www.nakladni.cz Otvoriť v novom okne
 • JPS STĚHOVÁNÍ
  Kompletní stěhovací služby a autodoprava 7 dní v týdnu.Nabízíme stěhování bytů,domů,stěhování kanceláří,firem,stěhování pianin,trezorů,stěhování starožitností aj.Dále montáž a demontáž nábytku,balicí servis,pojištění.
  http://www.jps-stehovani.cz Otvoriť v novom okne
 • Autobusová doprava
  Nabízíme spolehlivou autobusovou dopravu. Moderní karosa (vnitřní projekce, kávovar, dvou-lednice, klimatizace), další autobusy BERKHOF, MERCEDES, VOLVO, SCANIA, MAN, AYATS, s dálkovou úravou, nebo mikrobusy Ducato, Sharan a Vito.
  http://www.autobusova-doprava.info Otvoriť v novom okne
 • Stěhování Praha
  Stěhování bytů a kanceláří - lokální, vnitrostátní i mezinárodní. Balicí služba včetně širokého sortimentu kvalitních obalových materiálů. Zapůjčujeme přepravní boxy. Stěhování uměleckých předmětů, strojů a trezorů. Provádíme montáže i demontáže nábytkový
  http://www.stehovani-praha.biz Otvoriť v novom okne
 • Stěhování,vyklízení Čepický
  Nabízíme stěhování a vyklízení bytů i firem. Expresní služba, rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého. K dispozici dodávkový vůz Ford Tranzit s polstrováním 21 m3. Samozřejmostí je pojištění na škody vzniklé jak dopravou, tak stěhováním.
  http://www.stehovani-plzen.cz Otvoriť v novom okne
 • Hermann Trans s.r.o.
  Poskytujeme přepravní a zasílatelské služby převážně v zemích západní Evropy. Naše společnost provádí jak expresní dopravu zásilek, tak i přepravu just in time.
  http://www.hermanntrans.cz Otvoriť v novom okne
 • ALEX stěhování a autodoprava
  Potřebujete rychle a levně přestěhovat jenom jeden kus nábytku anebo i celý byt?
  http://www.stehovani.wz.cz Otvoriť v novom okne
 • Autobusová doprava Miroslav Hrouda
  osobní doprava, pravidelné autobusové linky, nepravidelná a smluvní doprava autobusy pro školy, sportovní kluby, cestovní kanceláře po celé Evropě, pronájem místa v areálu pro parkování vozidel, údržba a opravy autobusů
  http://www.autobusyhrouda.cz/ Otvoriť v novom okne
 • ART TRANS s.r.o.
  Firma zajišťuje: 1) vyzvednutí a profesionální balení skla, porcelánu, uměleckých předmětů, soch, starožitností a obrazů pro zaslání do zahraničí, 2) vyřízení celních formalit a pojištění 3) zaslání letecky či pozemně a dále 4) zprostředkování koupě
  http://www.shipping.cz Otvoriť v novom okne