Restaurace a pohostinství >

Kavárny

Katalog

 • Café Emporio - řetězec kaváren a restaurací v České republice
  Café Emporio Praha, Brno, Znojmo, Emporio Sport - originální café, sport cafe, restaurant.
  http://www.emporiocafe.cz/ Otvoriť v novom okne
 • Café Level
  Kavárna Café Level se nachází v Centru Chodov, nabízí Vám vynikající kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje, široký výběr míchaných nápojů, zeleninových salátů, zákusků a zmrzliny
  http://www.cafelevel.cz Otvoriť v novom okne
 • Second hand rose café
  Klidná kavárna v centru Prahy. Nabízíme příjemné posezení, výtečnou kávu, alko i nealko nápoje, drobné občerstvení a poslech hudby převážně z 60. let domácí i zahraniční tvorby.
  http://www.secondhandrosecafe.cz Otvoriť v novom okne
 • Caffé88 - Slavkov u Brna
  Kavárna a vinárna přímo na náměstí ve Slavkově u Brna. Široká nabídka káv, zákusků, míchaných nápojů a českých i zahraničních vín. Možnost pořádání firemních oslav, večírků a školení pro zákazníky.
  http://www.caffe88.cz Otvoriť v novom okne
 • Kavárna Praha
  Kavárna a po jedenácté večerní pak hudební bar, je nekuřácký prostor ve kterém můžete posnídat, poobědvat i povečeřet.
  http://www.kavarnapraha.cz Otvoriť v novom okne
 • Bio Zahrada - kavárna a bio obchod
  Bio Zahrada je kavárna a bio obchod v Belgické ulici na Praze 2 (Vinohrady), nedaleko náměstí Míru. V nabídce kavárny je kvalitní čerstvě pražená káva (konvenční i bio) a čaj, alkoholické i nealkoholické nápoje, zákusky a sendviče.
  http://www.bio-zahrada.cz/cs Otvoriť v novom okne
 • Brevnovska cajovna
  Čajovna, kterou jsme pro Vás schovali na Břevnově pod Strahovským kopcem. Přijďte na výborné čaje, kávu, drobné pochutiny, wifi zdarma a za milou obsluhou.
  http://www.brevnovska-cajovna.cz Otvoriť v novom okne
 • Náhľad nie je k dispozícii

  Café bar LOCÁL Praha
  Již od roku 1999 nabízí Café & bar LOCÁL příjemné posezení v pohodovém prostředí, zpestřené různorodou hudbou mnoha žánrů. Hosté si mohou vybrat mezi živější kuřáckou částí a klidnějším nekuřáckým salonkem, který zároveň slouží jako výstavní galerie.
  http://www.local-praha.cz Otvoriť v novom okne
 • Café Fara v Klentnici
  Stylová nekuřácká kavárna v Klentnici pod Pálavskými vrchy. Nabízíme lahodnou kávu, ubytování ve stylových pokojích, pořádáme koncerty, svatby, rodinné a firemní akce.
  http://www.krasnapalava.cz Otvoriť v novom okne
 • Café Restaurant 04
  Café Restaurant 04 je kavárna s restaurací v historickém centru města Brna. Naší doménou je především španělská nejlepší káva Café SAULA Etiketa Negra vždy podávaná odborně školenou obsluhou.
  http://www.cafe04.cz Otvoriť v novom okne
 • Cafe&Club Paprsek
  Café&club Paprsek nabízí příjemné posezení i opalování v profesionálních soláriích. Bar – videoprojekce -solárium - wifi. Příznivé ceny - moderní interiér - ochotná obsluha. Klub je přístupný i pro gay klientelu - gayfriendly.
  http://www.club-paprsek.cz Otvoriť v novom okne
 • Caffé La Roccia
  Cukrárna a kavárna v obci Třebotov, okres Praha - západ
  http://www.laroccia.ic.cz Otvoriť v novom okne
 • CP1 Café - kavárna Praha 1
  Kavárna CP1 Café, je umístěna v samém jádru Staré Prahy,v Konviktské ulici, a nabízí příjemné posezení v nekuřáckém prostředí. V jarních a letních měsících jistě neodoláte kouzlu útulné zahrádky s výhledem na Betlémskou kapli.
  http://www.cp1cafe.cz Otvoriť v novom okne
 • Čajovna Shisha II
  Nabízíme přes 100 druhů čajů z celého světa, vodní dýmky k zapůjčení i koupi, Medovník, Sahlep, Kuskus, Masalu a jiné exotické speciality.
  http://www.cajovna-shisha2.cz Otvoriť v novom okne
 • Dělej obyčejné věci, neobyčejně dobře.
  Stylová kavárna v centru Kolína. Najdete u nás výbornou kávu, speciální koktejly a útulné posezení. Samozřejmostí je i wifi a zahrádka. Těšíme se na Vaší návštěvu.
  http://retrocafe.wobo.cz/ Otvoriť v novom okne
 • E-kavárny.cz - nejobsáhlejší katalog kaváren
  Největší katalog kaváren v ČR! Hodnocení kaváren s možností diskuze. Vyhledávání podle regionu, adresy a mnoho dalších parametrů. Možnost zobrazení nejbližších kaváren v okolí zadané adresy. Ankety, soutěže a výhry pro registrované.
  http://www.e-kavarny.cz Otvoriť v novom okne
 • Náhľad nie je k dispozícii

  Fajne Kafe - Kavárna Opava
  Všude dobře u nás Fajně! Srdečně vás zveme k posezení v útulné kavárněv Opavě, kde se zaručeně budete cítit jako doma.
  http://www.fajnekafe.cz Otvoriť v novom okne
 • Kavárna Cofee 26 Liberec
  Kavárna Cofee 26 nabízí příjemné klimatizované prostředí s pohodlným posezením přímo v centru Liberce. Přijďte ochutnat naše polední menu, snídaňové menu, bagety, lahodné dorty a prvotřídní kávu Cosmai.
  http://www.cofee26.cz/ Otvoriť v novom okne
 • Kavárna Era
  Na našich nových stránkách najdete kompletní nabídku nápojů a také každý den aktualizovaný jídelní lístek, nadcházející akce, které pro Vás chystáme a celou historii naší kavárny. Věříme, že se Vám web bude líbit a navštívíte také naší kavárnu.
  http://kavarnaera.cz Otvoriť v novom okne
 • Kavárna Vrátka v Třebíči
  Kavárna Vrátka provozovaná handicapovanými. Najdete nás v třebíčské židovské čtvrti zapsané na Seznamu UNESCO. | Café Vrátka operated by handicapped people. You will find us at the Trebic's Jewish Town which is listed in the UNESCO World Heritage.
  http://kavarna-vratka.unas.cz Otvoriť v novom okne